Spodní prádlo

LEILIEVE

leilieve foto

Nově jsme zavedli u nás v salónu italskou značku bílého svatebního spodního prádla Leilieve.
Je velmi slušivé za dobrou cenu, podprsenka již od 800,-Kč

Nevíte co si obléknout na svatební noc? Podívejte se k nám do salónu, úžasná kolekce LEILIEVE nabízí i košilky - Negligee


JANIRA

janira 1

Manent Casanovas vyrábí spodní prádlo a punčochové zboží španělské značky JANIRA již 50 let.
JANIRA dbá na maximální pohodlí, zpracování a také výběr prvotřídních materiálů.

Nyní je nejoblíbenější řadou Secrets – opravdu skutečná revoluce v dámském spodním prádle, která v jediném kuse skrývá pohodlí kalhotek a důmyslnost tang. Nová série kalhotek bez lemů z funkčního materiálu se nerýsuje pod ošacením.

Kolekce zahrnuje několik různých variant. Novinkou je také „Silueta“ – tedy vysoké stahovací kalhotky korzetového typu napomohou k perfektní siluetě a redukují až o jednu velikost www.janira.es


Kalhotky Silueta secrets - Janira

Tyto tvarující kalhotky mají vysoký pas a právě díky němu vám nádherně zeštíhlí vaši postavu. Pokud se my ženy necítíme dobře díky vystouplému bříšku, tak tyto kalhotky nám ve spodním prádle nesmějí chybět! Kalhotky Siluleta jsou naším opravdovým tajemstvím, přes oblečení nejsou vůbec vidět.

Body silueta - Janira

Jedná se o prádlo korzetového typu redukující nedostatky postavy za pomoci užitého materiálu a vypracovaného střihu, které dodá každé postavě tři nejvíce žádané efekty: nadzvedne poprsí, vytvaruje "vosí" pas a navíc pomůže upravit držení těla, čímž se dosáhne maximálního vytvarování postavy a sníže.

Combi slip siluet Esbelta – Janira

banner 1
banner 2
banner 3