Služby

Dokonalá od hlavy až k patě!

Co dělá nevěstu nevěstou? Přece svatební šaty! Právě ony jsou tím stěžejním, co upoutá pozornost vašeho nastávajícího i všech svatebních hostů. Proto si na jejich výběru dejte pořádně záležet. Je jen na vás, jestli chcete být za romantickou princeznu, něžnou rebelku nebo se řídíte heslem, že v jednoduchosti je krása. Ať tak či tak, nabídka svatebních šatů je opravdu pestrá, takže si jistě najdete ty své, vysněné. Pokud by vám však přece jen žádné do oka nepadly, můžete si je nechat ušít na míru přesně podle vašeho přání.

Nechte to na profesionálech

Šaty samy o sobě z vás však ještě dokonalou nevěstu nevykouzlí. Na celkovém vzhledu se totiž podílí i spousta dalších faktorů, jako je účes, make up nebo manikúra. Chcete-li být ve váš výjimečný den bez jediné chybičky a zároveň si ušetřit spoustu času, nervů a starostí, svěřte se do rukou opravdových profesionálů. Šikovná kadeřnice vám vytvoří účes, který vám bude nejen slušet, ale ve kterém se budete zároveň cítit pohodlně, sebevědomě a přitažlivě. Toužíte po dlouhé husté hřívě, ale ona pořád ne a ne narůst? Vyzkoušejte některou z metod prodlužování vlasů a máte po starostech. Abyste měla jistotu, že ve váš den D všechno klapne, navštivte dámské kadeřnictví v předstihu, abyste si účes vyzkoušela a zjistila, jestli vám bude sedět. To samé platí také o make-upu, i ten nechte na profesionální vizážistce. Na rozdíl od běžného denního líčení je totiž svatební líčení poměrně náročná „disciplína“. Svatební make-up je totiž velmi specifický, navíc pro netrénovanou a nervózní ruku nevěsty také obtížný.

Nepodceňte žádný detail

Pak už jen zbývá doladit manikúru, protože právě na ruce budou mířit blesky fotoaparátů a také oči přítomných hostů, kteří si nenechají ujít pohled na váš snubní prstýnek. Podcenit byste neměla ani péči o nohy a pedikúru. Dvojnásob to pak platí v případě, že jste zvolila vzdušné a otevřené svatební sandálky. Profesionálně provedená pedikúra vám vykouzlí dokonalé nožky, které můžete bez obav vystavovat všem na odiv. Nemluvě o tom, že na upravených a pěstěných chodidlech se vám bude kráčet vstříc oltáři i společné budoucnosti jedna báseň!

Oznámení

U nás máte možnost si svatební oznámení vybrat z rozsáhlé nabídky zahrnující i netradiční styly.

Spolupracujeme s několika dodavateli.

La Esthetica - kadeřnictví a péče o krásu

Cílem celého týmu našeho studia je poskytování kompletních služeb na nejvyšší úrovni. Jako nevěsta zde dostanete kompletní servis od hlavy k patě.
STUDIO ESTHETICA
Štefánikova 25
1500 Praha 5
Tel. 257 324 667, 607 799 010

Vizážistka Lenka Peške


Blíží se váš vysněný den?

Máte vybrány šaty, šperky, květiny i oblek pro budoucího manžela? Pak už chybí jen třešnička na dortu.
A tou je dokonalé svatební líčení, které se liší od běžného denního líčení. A to nejen svou jemností, ale také kvalitou a trvanlivostí.

Jmenuji se Lenka Peške a jsem kosmetická poradkyně a vizážistka. Pracuji s luxusní kosmetikou Mary Kay, která je proslavená díky Miss ČR, Miss SR a Českému slavíkovi.

Pro váš významný den vám pomohu vybrat:
 • správný make-up
 • dokonalé líčení očí a rtů
 • poradím s účesem - spolupracuji s výbornou kadeřnicí Zdeňkou Hanzlíkovou, která také přijede v den svatby k vám domů

Cena za svatební líčení nevěsty je 1000,- Kč a zahrnuje:
 • zkoušku svatebního líčení a kosmetické poradenství péče o pleť, kterou připravíme, aby byla dokonalá
 • profesionální svatební líčení v den svatby u vás doma nebo v kadeřnickém salonu
 • nabízíme i možnost první konzultace ve svatebním salónu
 • náklady na cestu 0,- Kč nebo 150,- Kč pokud nejste z Prahy 5

Profesionální líčení svědkyně, maminky nebo kamarádky za 150 Kč.

Staňte se dokonalou nevěstou s nejkrásnějšími šaty, účesem, květinou a profesionálním líčením.

2 Velmi se na vás těším
Lenka Peške
+420 606 415 184
lenkapeske@seznam.cz

Květinový servis

Svatební servis nám zajišťuje PointaArt- Jitka Emlerová, DiS
tel.: 608 845 890
e-mail: jitka.emlerova@seznam.cz

7

Zajišťujeme kompletní svatební květinový servis s již více než devítiletou zkušeností.
PointArt - V Kopanské ev.č.38, Sloup, Davle, 252 00

Pro vaši svatbu připravíme například:
 • svatební kytici
 • korsáž pro ženicha do klopy
 • kytice pro maminky a svědkyně
 • myrty pro svatebčany i na svatební auta
 • zdobení aut, stolů, obřadního místa, kostela, dortů...
 • květinové šperky pro kohokoliv nebo kvítky do vlasů
 • květinový polštářek pod prstýnky
 • a mnoho dalšího podle vaší fantazie

Cena květin na svatbu bývá nejčastěji od 5 do 10 tisíc korun.
Osobní přístup ke každé svatbě a nevěstě je pro nás zásadní.
S nevěstou nebo i dalšími účastníky svatby osobně vše pečlivě prohovoříme a společně navrhneme nejvhodnější řešení.
Kytici vytvoříme nevěstě na míru tak, aby podtrhla její osobnost a ladila se stylem svatby.
Vešteré květiny po dohodě doručíme kam je potřeba.
Ve svatební den vyzdobíme obřadní místo či hodovní stoly.
Korsáž pro ženicha vám připravíme zdarma.


Výzdoba auta

Návrhy pro ozdobení svatebního auta


Fotograf

Spolupracuji s úžasným fotografem Lukášem Legerski www.lukaslegi.com
Profesionální fotograf zaměřující se především na svatební, portrétní, fashion, produktovou fotografii, fotografii architektury a interiéru.
Jeho úspěch spočívá v kreativním přístupu, špičkové technice, precizním zpracování a zcela individuálním přístupu ke každému klientovi.Cukrárna

Našim nevěstám doporučuji velmi dobrou cukrárnu Anna-Magdaléna - Praha 4 Modřany.

11

Anna Magdaléna - lidé, pro které je slovo cukrářství základem poctivé práce.
S pečlivostí našich babiček připravujeme sladké dobroty, které okouzlí nápaditým vzhledem a lahodnou chutí dosaženou dlouholetým sbíráním základních receptů bez použití instantních přípravků. Jsme cukráři, stále ještě používáme vejce, máslo, mouku a lahodnou smetanu a věříme, že vynaložené úsilí se nám zúročí v podobě spokojených zákazníků.

Anna Magdaléna překvapí osobním přístupem a ochotou splnit i nejnáročnější přání a představy.

Anna Magdaléna se pyšní šéfcukrářkou Annou Baštýřovou, která stihla ve své profesi nasbírat nespočet uznání ze světových i domácích gastronomických soutěží. Svou nesmírnou vůlí zvládnout poctivě řemeslo získala obdiv a úctu všech, kteří se s její prací setkali.
Pod taktovkou této cukrářky Anna Magdaléna přináší talent, schopnosti a mistrovství z těch nejprestižnějších restaurací i na vaše stoly.


Svatební tanec

Výběr svatebního tance je stejně rozličný, jako jsou rozličné manželské páry. Některé páry zvolí klasiku jako je třeba waltz, bluez, nebo romantická rumba. Vše záleží na představách a taneční vyzrálosti novomanželů. Pro zvládnutí tance samotného, bez nenáročné choreografie chreografie vám postačí 2-3 lekce přičemž za jednu lekci zaplatíte přibližně 400-600 Kč. Náročnější choreografie jsou vždy na dohodě. Postavíme Vám vystoupení na míru, které vyhovuje vašim představám. Ceny se odvíjí od náročnosti vystoupení. Přesto, aby bylo vystoupení efektní, nemusí být vůbec tanečně ani finančně náročné.

Spolupracujeme s tanečním studiem paní Hartmanová Růžena - Taneční Praha-Radotín a nabízíme Svatební tanec pro páry.

VIVA Song Víti Vávry - profesionální živá hudba

Doporučujeme na Vaší svatbu Viva Song Víti Vávry

Repertoár pro všechny generace.

www.vivasong.webgarden.cz

Mail: vivasong@seznam.cz

Mobil 736 276 083 Vít Vávra


Výzdoba tabule

Nevíte jak vyzdobit svatební tabuli? U nás v salónu vám rádi poradíme.


VITA LIBERATA

kosmetika 1

V našem svatebním salónu nabízíme nejen pro nevěsty ale i na společenské akce zdravé opálení od firmy VITA LIBERATA, světové jednička v samoopalování.

VITA LIBERATA, samoopalovací nástřiky i produkty pro samoaplikaci, jsou světovým lídrem ve výzkumu zdravé, krásně snědé a hydratované pleti.
VITA LIBERATA je volbou světových celebrit a těch nejnáročnějších fanoušků zdravé pleti, kteří chtějí být krásně bronzoví. Kdykoliv - rychle, zdravě, krásně, rovnoměrně.

Vítejte ve světě VITA LIBERATA, exkluzivního bezslunečného samoopalování: žádné parabeny, žádný typický zápach, naopak čistě organické pečující složení pro krásné opálení, které zároveň hydratuje pleť. Naším cílem je dosažení bezpečně snědé, zdravé a zářivé pokožky pomocí nejlepší produktové řady a služeb na světě.
Mezi množstvím samoopalujících produktů, které jsou mnohdy podezřelé pro nerovnoměrný a nepřirozený pigmentující výsledek či nepříjemný zápach, přišla po letech výzkumu VITA LIBERATA. Třicet různých pokusů o formulaci toho nejkvalitnějšího mixu látek provedené třemi farmaceuty, dvěma formulátory po dobu několika let. Výsledkem je Rich Silken Chocolete, světově první bezzápachové samoopalování.

V roce 2007 se VITA LIBERATA, severoirská společnost se zaměřením na pečující kosmetiku, v návaznosti na úspěch ve formulaci zaměřila pouze na vytváření světové jedničky v segmentu zdravého opalování.

Nyní již kompletní řada produktů, která zahrnuje okamžitě opalující krémy: bestseller Rich a Extra Rich Silken Chocolate, pěny Sheer a Intense Mousse, Deep a Deep na obličej, Warm postupné jemné opílení a tři rozdílné odstíny samoopalovacích nástřiků: Hawai, Ecuador, Brazil. Všechny VITA LIBERATA produkty, tedy krémy a samoopalovací nástřik pro salonovou aplikaci jsou organické, bez parabenů, bez alkoholu, bez parfému, bez zápachu a dělají tak z VITA LIBERATA nového lídra v segmentu samoopalování.
„Po otestování naší finální formulace jsme věděli, že jsme vytvořili unikátní produkt“ říká Alyson Hogg, výkonná i kreativní ředitelka VITA LIBERATA. „Naše složení viditelně zjemňuje pokožku, ničím není cítit – a zanechává ji krásně čokoládově snědou. Jsme unešeni!“
„Byli jsme natolik přesvědčeni o jedinečnosti našeho produktu, že jsme ho nechali projít rozsáhlým nezávislým spotřebitelským průzkumem, výsledkem bylo, že 99% respondentů necítili naše samoopalovací výrobky ani na pokožce ani v balení!“

Vita Liberata se také pyšní tím nejpřirozenějším rovnoměrným blednutím opálení, žádné nerovnoměrnosti nebo suchá pokožka. „Našim cílem bylo, aby opálení VITA LIBERATA bledlo tak přirozeně, jako opálení od slunce. Abychom toho docílili, zaměřili jsme se na pečující složky a naše formulace obsahuje řadu fantastických přírodních výtažků: hyaluron, granátové jablko, jam, zázvor a ginkgo bilobu pro tu nejkvalitnější hydrataci a péči o pleť. Výsledkem je zdravá čokoládově snědá pleť, jejíž opálení bledne tak rovnoměrně, že zapomenete, že není od sluníčka.

Čím se samoopalování VITA LIBERATA tedy liší od ostatních produktů na trhu?

VITA LIBERATA:

 • samoopalovací složku z čistě ORGANICKÉ cukrové řepy (organické DHA)
 • neobsahuje parabeny (které jsou karcinogenní, dráždí a vysušují pokožku)
 • je OKAMŽITĚ schnoucí (žádné sušení! Aplikujte samoopálení, oblečte se a vyražte oslnit..)
 • je BEZZÁPACHOVÁ (dle 99% respondentů nezávislého průzkumu)
 • neobsahuje alkohol (který vysušuje pokožku)
 • neobsahuje parfemaci
 • obsahuje řadu luxusních, přírodních výtažků, které hydratují a pečují o vaši pokožku (hyaluron, ylang ylang, liči, máta..viz níže)
 • perfektně rovnoměrně bledne
 • nástřik je dostupný ve třech okamžitě bronzujících odstínech: Hawai, Ecuador a Brazil - jaký bude váš nejoblíbenější?
 • vyvinula INVISItan, bezbronzingový hydratační nástřik ve třech intenzitách

Přírodní výtažky obsažené ve VITA LIBERATA zaručují, že náš produkt není pouze samoopalovací jedničkou, ale zejména jedničkou v PÉČI o zdravou pokožku. (A pokožka je náš největší orgán, chránící všechny ostatní orgány, tedy zaslouží si řádnou péči), přírodními výtažky ve VITA LIBERATA produktech jsou:
- korálové mořské řasy,gineng, lékořice, malina, Aloe, veraginkgo, biloba, ylang ylang, liči-kokosový, olej palmový, olej vilín, zelený čaj, včelí vosk, damašská růže, okurka, broskev, kyselina hyaluronová, máta peprná, hrozny, granátové jablko


Vita liberataARTDECO Pure Minerals "Pure Color & Style"

ARTDECO - Kosmetika co se líbí

Společnost ARTDECO byla založena v roce 1985 Helmutem Baurecht, bývalý marketingový manažer v kosmetické firmě. ARTDECO je v Německu No.1 make-upové značky v parfumeriích, kosmetických salonech a selektivní obchodních domech, kde nabízí jedinečnou možnost nejen pokrýt všechny oblasti dekorativní kosmetiky a péče o nehty, tak i přístup k novým segmentem na trhu.

kosmetika 4

Tajemství úspěchu je skutečnost, že se ARTDECO stává lídrem na trhu v selektivní analýze trhu v Německu bylo, jeho neustálé zaměření na individuální přání a potřeby všech žen, v kombinaci s nekompromisní kvalitou a velmi příznivou cenu.

Sortiment představuje zejména široký výběr barev očních stínů a pudrů, které lze libovolně kombinovat v praktických krásných krabičkách a unikátní speciální produkty, které umožňují dosáhnout skutečně profesionální výsledky.

"ARTDECO prodejní koncepci nabídky obchodů a krásy vše, co očekáváte od mezinárodního selektivní značky - na nahoře-průměrné úrovni."
"ARTDECO unikátní program filozofie, který je doplněn o partnerství s maloobchodem, jež dělá velmi zvláštní."

ARTDECO je také ideálním řešením pro salony krásy a malých prodejních míst, protože není nutné zásoby jiných značekbanner 1
banner 2
banner 3