Nejčastěji kladené otázky při koupi svatebního obleku

Proč bych měl raději přijít do vašeho obchodu na koupi svatebního obleku a nekoupit si ho v obchodním domě?

My vám pomůžeme s vybráním každé maličkosti vhodné ke svatebním šatům nevěsty. Můžeme vás obléknout od hlavy po patu v dobré kvalitě za přístupnou cenu. Určitě se budete líbit.

Půjčujete také pánské svatební obleky?

Obleky si u nás můžete zapůjčit od 2000,- do 2800,-Kč. K obleku si můžete zapůjčit světlou svatební vestu a plastrón cena celého setu 800,-Kč s regatou i s kapesníčkem. Košile nabízím firmu Avantgard, která je známá svou kvalitou a nežehlivou úpravou, cena půjčovného 300,-Kč. Tento přední český výrobce košil a kravat se specializuje nejen na ženichy ale i chlapce.

Dají se u vás zakoupit také Bussines-obleky, košile a kravaty?

Ano,obleky se vůbec nemačkají a mají speciální zpracování proti prošoupání. Nabízíme i barevné košile a kravaty od firmy Avantgard. Samozřejmě nechybí i pánské doplňky, jako jsou manžetové knoflíčky, kožený pásek a ponožky. Doplňky nabízíme nově od firmy Lindenmann.

Můj ženich má docela komplikovanou velikost, jaké velikosti máte v salónu?

Velikosti máme 44 - 62, 24 - 30 s prodlouženou délkou 90 - 114. Nabízíme možnost různého výběru velikostí pro sako a kalhoty. Pokud bychom vaši velikost neměli na skladě, objednáme je do měsíce.

Nabízíte také možnost ušití obleku na míru?

Ano, spolupracujeme s firmou z evropy, kde si můžete nechat ušít oblek na zakázku již od 8300,- Kč. Vypadají velmi dobře, jsou slimkového střihu a z nemačkavých materiálů. Saka jsou lehká a vzdušná z vlny a sloučené s hedvábím nebo syntetikou. Máme pro Vás vzorník látek a můžete si vybrat.

Potřebuji ještě doplňky, najdu něco u vás v salónu?

Ano, máme velký výběr doplňků jako pánská obuv, vesty, Plastón, kravaty, frakovky, košile na manžetové knoflíčky, opasky, šle a motýlky a více.

Kdy se mám vydat na koupi svatebního obleku?

Ženich by měl nejpozději měsíc před svatbou mít vybraný oblek. Pro měsíce červen,srpen a září doporučuji dříve, neboť je velký zájem a malá nabídka kvalitních obleků v salónech. Obleky k zapůjčení máme po celý rok.

Musí se všechny obleky objednávat?

Ne, máme velký výběr pánských obleků. Ale může se stát, že je vaše velikost v určitém modelu právě vyprodaná, takže se musí doobjednat. Svatební oblek ale máme ve svatebním salónu do 2 - 4 týdnů.

Jak dlouho trvá takový výběr pánského obleku a doplňků?

Chceme ženichovi dobře poradit, takže počítejte nejméně s hodinou. Někdy to jde ale i rychleji. Na zkoušku se musíte objednat, abychom se jenom Vám mohli plně věnovat. 

banner 1
banner 2
banner 3