Svatební šaty Praha

Prodej a půjčovna svatebních šatů

AGNES Bridal Dream, Elizabeth Passion, Farletta, Eva Utkina, Lady Bird a těhotenské Tiffany Rose.

Romana Šlehofer- Studio Agnes - idatabaze.czSvatební šaty - idatabaze.cz

Nabízíme největší výběr svatebních šatů AGNES Bridal Dream v Praze. Šaty jsou romantického vzhledu a vyznačují se klasickou elegancí a exklusivitou. Jsou vyšity ručně zdobenou výšivkou z perel a Swarovski korálků. Látky jsou dovezeny z Francie, Itálie a Japonska a vytvářejí krásu a jedinečnost dnešní moderní nevěsty. Firma AGNES BRIDAL DREAM byla založena roku 1990. Ročně vyrobí cca. 180 nových modelů, takže je z čeho vybírat. Materiály se střídají od klasického těžkého saténu po lehkou organzu. Nechybí také oblíbené široké mnohavrstvé tylové sukně. Šaty nabízíme v bílé barvě ale i v barvě ivory. Nová kolekce je pro nás představena na v červnu na svatebním veletrhu Interbride v Düsseldorfu. 

Značky Elizabeth Passion a Ladybird rozšiřily a zpestřily naši nabídku svatebních šatů. Pro rok 2018 jsme pro Vás připravily další jedinečné značky. Jsou to dvě nové evropské značky Farletta a Eva Utkina. Nejsou to šaty ze syntetických materiálů z Číny, ale Evropská produkce z vysoce kvalitní krajky a tkanin. Svatební šaty k prodeji u nás najdete již za cenu půjčovného i méně. Máme velký výběr. 

Pro těhotné nevěsty je novinkou na českém trhu anglická značka Tiffany Rose, která má ve své nabídce nejen svatební ale i společenské šaty z elastické krajky. Motto firmy je "Šaty které rostou s Vámi"
Je jedno v kterém měsíci těhotenství jste, šaty Vám budou pohodlné celou dobu těhotenství a ještě něco navíc. Vy je můžete dokonce nosit i později.Jsou ušité tak, že nikdo nepozná, že byly těhotenské.
Jsme výhradním dovozcem v České republice a šaty zasíláme i na dobírku.

Küss die Braut je německá značka ve Vintage stylu, která je od roku 2010 na trhu. Je to mladá, moderní, elegantní, jednoduchá a úžasně rozmanitá, individuální a pestrá móda pro moderní ženu. Je jedno jestli máte svatbu na úřadě, v kostele nebo na pláži - tady najdeš ty pravé svatební šaty!  Moto je "V jednoduchosti je krása".

Veškeré úpravy svatebních šatů Vám uděláme v naší krejčovské dílně. Ušití šatů dle Vašeho návrhu pro nás není žádným problémem. Přijďte s Vaším snem a my Vám ho zrealizujeme.
U nás najdete nejenom svatební a společenské šaty různých světových návrhářů, ale i pánské obleky a oděvy pro svatebčany, mládence a družičky a na svaté přijímání a křtiny.

K svatebním šatům Vám pomůžeme s výběrem svatebních doplňků, bižuterie a svatební obuvi od firmy TAMARIS. Můžeme vám zajistit kadeřnici a vizážistku až do domu a zdravé opalování ve formě hydratačního postřiku. V naší nabídce najdete také spodní prádlo od Leilieve. Spolupracujeme s floristkou Jitkou Emlerovou a jejím květinovým servisem PointaArt a s cukrárnou Anna Magdalena a Regata - Měchenice. Nabízíme i službu " Svatba na klíč " kde Vám pomůžema s naší koordinátorkou vytvořit nejkrásnější a nezapomenutelný Svatební den tak, aby byl pro Vás co nejpříjemnější.

Nabízíme k prodeji pánské obleky moderního slim stylu od firem Wilvorst a GALA, ke kterým vybereme svatební košili a pánskou vestičku s plastrónem. Doladíme doplňky od firmy Avantgard. U nás si můžete zapůjčit pánský oblek, smoking i svatební žaket.
Obleky nabízíme i k prodeji. Prodejní cena je od 7500,-Kč do 8900,-Kč 

Majitelka Romana Šlehofer si otevřela po mateřské dovolené příjemný salón pro moderní ženu na Zbraslavi . Ona sama se před 25 lety vyučila Dámskou krejčovou ve svatebním salónu Bärbel Brand v Mnichově v Německu, kde až do svatby žila. Vždy byl její sen si otevřít svůj vlastní salón a to se jí podařilo.
Svatební dům Zbraslav byl otevřen v červnu 2011 v centru Zbraslavi - Praha 5 na Zbraslavském náměstí 463. Od 01.08.2013 byla provozovna přeložena do Prahy 5 Košíře na Plzeňskou ulici 1125/160.
Ze Svatebního domu Zbraslav vzniklo nové moderní,prostorné a romantické Studio AGNES.

Salón nabízí svatební a společenskou módu v příjemných prostorech na Plzeňské, Praha 5 u parku Klamovka. Plzeňská ulice se stala v posledních pěti letech Centrem společenské a svatební módy v Praze. Do salónu je dobrá dostupnost jak autobusovou, tramvajovou dopravou ( třetí zastávka Klamovka od Metra Anděl ) tak i autem. Můžete zaparkovat přímo před salónem nebo ve vedlejší ulici U dermatinky.

Každým rokem se zúčastňujeme několika svatebních veletrhů jako například SVATEBNÍ EXPO v hotelu International-Dejvice, SVATEBNÍ DNY v hotelu Clarion u Galerie Fenix a letos již podruhé na svatebním veletrhu DIPLOMAT.
 Na těchto veletrzích se snažíme na přehlídce svatebních šatů ukázat nové kolekce našich dodavatelů. 

Na mezinárodním veletrhu v Essenu (Německo) obdržely svatební šaty Agnes Fashon Group cenu Award za nejlepší kolekci roku 2010 a 2011.

1  2

banner 1
banner 2
banner 3