Svatební šaty Praha

Prodej a půjčovna svatebních šatů

AGNES Bridal Dream, Elizabeth Passion, Farletta, Eva Utkina, Lady Bird a těhotenské Tiffany Rose.

Romana Šlehofer- Studio Agnes - idatabaze.czSvatební šaty - idatabaze.cz

Nabízíme největší výběr svatebních šatů AGNES Bridal Dream v Praze. Šaty jsou romantického vzhledu a vyznačují se klasickou elegancí a exklusivitou. Jsou vyšity ručně zdobenou výšivkou z perel a Swarovski korálků. Látky jsou dovezeny z Francie, Itálie a Japonska a vytvářejí krásu a jedinečnost dnešní moderní nevěsty. Firma AGNES BRIDAL DREAM byla založena roku 1990. Ročně vyrobí cca. 180 nových modelů, takže je z čeho vybírat. Materiály se střídají od klasického těžkého saténu po lehkou organzu. Nechybí také oblíbené široké mnohavrstvé tylové sukně. Šaty nabízíme v bílé barvě ale i v barvě ivory. Nová kolekce je pro nás představena na v červnu na svatebním veletrhu Interbride v Düsseldorfu. 
Pro rok 2016 jsme pro Vás připravily revoluci v nabídce svatebních šatů. Jsou to dvě nové evropské značky ve stylu Vintage. Nejsou to korsetové šaty ze syntetických materiálů z Číny, ale Evropská produkce z pravého hedvábí a elastické krajky. Jsou to pohodlné splývavé šaty bez obruče. Moto je "V jednoduchosti je krása".

Küss die Braut je německá značka, která je od roku 2010 na trhu. Je to mladá, moderní, elegantní, jednoduchá a úžasně rozmanitá, individuální a pestrá móda pro moderní ženu. Je jedno jestli máte svatbu na úřadě, v kostele nebo na pláži - tady najdeš ty pravé svatební šaty! 

Novinkou na českém trhu je anglická značka Tiffany Rose, která má ve své nabídce společenské a svatební těhotenské šaty z elastické krajky. Motto firmy je "Šaty které rostou s Vámi"
Je jedno v kterém jste měsíci, šaty Vám budou pohodlné celou dobu těhotenství a ještě něco navíc. Vy je můžete dokonce nosit i později.
Jsme výhradním dovozcem v České republice a šaty zasíláme i na dobírku.

Veškeré úpravy svatebních šatů Vám uděláme zdarma v naší krejčovské dílně.
U nás najdete nejenom svatební a společenské šaty různých světových návrhářů, ale i pánské obleky a oděvy pro svatebčany, mládence a družičky a na svaté přijímání a křtiny.

K svatebním šatům Vám pomůžeme s výběrem svatebních doplňků, bižuterie a svatební obuvi od firmy GRAF. Můžeme vám zajistit kadeřnici a vizážistku až do domu a zdravé opalování ve formě hydratačního postřiku. V naší nabídce najdete také spodní prádlo od Leilieve. Spolupracujeme s floristkou Jitkou Emlerovou a jejím květinovým servisem PointaArt a s cukrárnou Anna Magdalena a Regata - Měchenice. Nabízíme i službu " Svatba na klíč " kde Vám pomůžema s naší koordinátorkou vytvořit nejkrásnější a nezapomenutelný Svatební den tak, aby byl pro Vás co nejpříjemnější.

Nabízíme k prodeji pánské obleky moderního slim stylu od firem DIGEL Ceremony a MASTERHAND, ke kterým vybereme svatební košili a pánskou vestičku s plastrónem. Doladíme doplňky od firmy Avantgard. U nás si můžete zapůjčit pánský oblek, smoking i svatební žaket.
Obleky nabízíme i k prodeji. Prodejní cena je 6000,- až 7500,-Kč 

Majitelka Romana Šlehofer si otevřela po mateřské dovolené příjemný salón pro moderní ženu na Zbraslavi . Ona sama se před 25 lety vyučila Dámskou krejčovou ve svatebním salónu Bärbel Brand v Mnichově v Německu, kde až do svatby žila. Vždy byl její sen si otevřít svůj vlastní salón a to se jí podařilo.
Svatební dům Zbraslav byl otevřen v červnu 2011 v centru Zbraslavi - Praha 5 na Zbraslavském náměstí 463.

Od 01.08.2013 byla provozovna přeložena do Prahy 5 Košíře na Plzeňskou ulici 1125/160.
Ze Svatebního domu Zbraslav vzniklo nové moderní,prostorné a romantické Studio AGNES.
Salón nabízí svatební a společenskou módu v příjemných prostorech na Plzeňské, Praha 5 u parku Klamovka. Plzeňská ulice se stala v posledních pěti letech Centrem společenské a svatební módy v Praze. Do salónu je dobrá dostupnost jak autobusovou, tramvajovou dopravou ( třetí zastávka Klamovka od Metra Anděl ) tak i autem. Můžete zaparkovat přímo před salónem nebo ve vedlejší ulici U dermatinky.

Každým rokem se zúčastňujeme několika svatebních veletrhů jako například SVATEBNÍ EXPO v hotelu International-Dejvice, SVATEBNÍ DNY v hotelu Clarion u Galerie Fenix a letos již podruhé na svatebním veletrhu DIPLOMAT.
 Na těchto veletrzích se snažíme na přehlídce svatebních šatů ukázat nové kolekce našich dodavatelů. 

Na mezinárodním veletrhu v Essenu (Německo) obdržely svatební šaty Agnes Fashon Group cenu Award za nejlepší kolekci roku 2010 a 2011.

1  2

banner 1
banner 2
banner 3